NCA9535BY-Q100HP
NCA9535BY-Q100HP Nexperia USA Inc.
NCA9535_Q100.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: ANALOG & LOGIC
Features: POR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 24-WFQFN Exposed Pad
Output Type: Push-Pull
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, SMBus
Number of I/O: 16
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: Yes
Supplier Device Package: 24-HWQFN (4x4)
Current - Output Source/Sink: 10mA, 25mA
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 1946 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANALOG & LOGIC, Features: POR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-WFQFN Exposed Pad, Output Type: Push-Pull, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, SMBus, Number of I/O: 16, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Clock Frequency: 400 kHz, Interrupt Output: Yes, Supplier Device Package: 24-HWQFN (4x4), Current - Output Source/Sink: 10mA, 25mA, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCA9535BY-Q100HP NCA9535BY-Q100HP Виробник : Nexperia NCA9535_Q100.pdf Interface - I/O Expanders I2C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Features: POR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Push-Pull
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, SMBus
Number of I/O: 16
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: Yes