NCP03WL683J05RL
NCP03WL683J05RL Murata Electronics
r44e-522712.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC Thermistors 68KOhm 5%
на замовлення 14920 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 68KOHM 4485K 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4485K, B25/85: 4543K, B25/100: 4557K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 68k, Resistance Tolerance: ±5%, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP03WL683J05RL Виробник : MURATA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4485K
B25/85: 4543K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 68k
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 100 mW