NCP03XH103E05RL
NCP03XH103E05RL Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforTempeSenso&partno=NCP03XH103E05RL
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3434K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3380K, B25/85: 3434K, B25/100: 3455K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±3%, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Мінімальне замовлення: 45
Description: NTC thermistor; 10kΩ; SMD; 0201; 3380K; ±3%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 10kΩ
Tolerance: ±3%