NCP03XV103E05RL
NCP03XV103E05RL Murata Electronics
r01e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3900K 0201
Packaging: Bulk
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3900K
B25/85: 3934K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±3%
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3900K 0201, Packaging: Bulk, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3900K, B25/85: 3934K, B25/100: 3944K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±3%, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Description: NTC thermistor; 10kΩ; SMD; 0201; 3900K; ±3%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 10kΩ
Tolerance: ±3%