Продукція > ONSEMI > NCP1010AP130G
NCP1010AP130G
NCP1010AP130G onsemi
ncp1010-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 130kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V
Supplier Device Package: 7-PDIP
Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 19 W
на замовлення 6978 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 515
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 67%, Frequency - Switching: 130kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 19 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
NCP1010AP130G NCP1010AP130G Виробник : ON Semiconductor ncp1010-d.pdf AC to DC Switching Converter Flyback 9.1V 130kHz Tube 7-Pin PDIP
на замовлення 994 шт:
Мінімальне замовлення: 624
Мінімальне замовлення: 624
на замовлення 979 шт:
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 130kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 19 W