Продукція > ONSEMI > NCP1012APL130R2G
NCP1012APL130R2G
NCP1012APL130R2G ONSEMI
ONSMS18808-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - NCP1012APL130R2G - IC, MONOLITHIC SWITCHER, 130KHZ
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1214 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIPGW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD (7 Leads), Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 67%, Frequency - Switching: 130kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Gullwing, Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 19 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SMD (7 Leads), Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 130kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V
Supplier Device Package: 7-PDIP, Gullwing
Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Power (Watts): 19 W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 404
NCP1012APL130R2G Виробник : ON Semiconductor ncp1010-d.pdf Self-Supplied Monolithic AC to DC Switch
Мінімальне замовлення: 561
NCP1012APL130R2G NCP1010-14.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 130kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 19 W