Продукція > ONSEMI > NCP1012ST65T3G
NCP1012ST65T3G
NCP1012ST65T3G onsemi
NCP1010_D-1812314.pdf
Виробник: onsemi
Switching Controllers Low Standby Power Monolithic Switcher
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 135-144 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK SOT223, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 67%, Frequency - Switching: 65kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V, Supplier Device Package: SOT-223 (TO-261), Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 19 W.
Інші пропозиції NCP1012ST65T3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 65kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V
Supplier Device Package: SOT-223 (TO-261)
Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 19 W
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 65kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 19 W