Продукція > ONSEMI > NCP1015AP100G
NCP1015AP100G
NCP1015AP100G onsemi
NCP1015_D-1812212.pdf
Виробник: onsemi
AC/DC Converters SELF-SUPPLIED MONOLITHIC SWITCHER
на замовлення 9691 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 67%, Frequency - Switching: 100kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Fault Protection: Over Temperature, Short Circuit, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 19 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1015AP100G NCP1015AP100G Виробник : ONSEMI 1842084.pdf Description: ONSEMI - NCP1015AP100G - AC/DC-Flyback-Schaltnetzteil, feste Frequenz, Current-Mode-Controller, 100V AC-250V AC, 19W, DIP-7
AC-Eingangsspannung, max.: 250
Nennleistung: 19
Betriebstemperatur, min.: -40
Bauform - AC/DC-Wandler: DIP
Topologie: Flyback
Anzahl der Pins: 7
Produktpalette: -
AC-Eingangsspannung, min.: 100
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 158 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 4 шт:
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.5V ~ 10V
Supplier Device Package: 7-PDIP
Fault Protection: Over Temperature, Short Circuit
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 19 W
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Duty Cycle: 67%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 19 W