Продукція > ONSEMI > NCP1028P100G
NCP1028P100G
NCP1028P100G ONSEMI
ONSM-S-A0013749772-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - NCP1028P100G - IC, HIGH VOLTAGE SWITCHER, 100KHZ
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 8580 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ), Duty Cycle: 80%, Frequency - Switching: 100kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7.2V ~ 10V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Fault Protection: Over Power, Short Circuit, Voltage - Start Up: 8.5 V, Power (Watts): 25 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1028P100G NCP1028P100G Виробник : ON Semiconductor ncp1028-d.pdf High-Voltage Switcher
на замовлення 575 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 306
Мінімальне замовлення: 306
NCP1028P100G NCP1028P100G Виробник : onsemi NCP1028_D-2316875.pdf AC/DC Converters NCP1028 100 KHZ
на замовлення 855 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NCP1028P100G Виробник : ON Semiconductor ncp1028-d.pdf
на замовлення 9 шт:
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ)
Duty Cycle: 80%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7.2V ~ 10V
Supplier Device Package: 7-PDIP
Fault Protection: Over Power, Short Circuit
Voltage - Start Up: 8.5 V
Power (Watts): 25 W