Продукція > ONSEMI > NCP1054P100
NCP1054P100
NCP1054P100 ONSEMI
ONSMS18605-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - NCP1054P100 - NCP1054P100, SHIFT REGISTERS
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 4024 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG SW MONO OSC 530MA 7DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 77%, Frequency - Switching: 100kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7.5V ~ 10V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Fault Protection: Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature, Voltage - Start Up: 8.5 V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 40 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1054P100 NCP1054P100 Виробник : onsemi ncp1050-d.pdf Description: IC REG SW MONO OSC 530MA 7DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 77%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7.5V ~ 10V
Supplier Device Package: 7-PDIP
Fault Protection: Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature
Voltage - Start Up: 8.5 V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 40 W