Продукція > ONSEMI > NCP1063AP100G
NCP1063AP100G
NCP1063AP100G onsemi
ncp1060-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 7DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Duty Cycle: 66%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Either
Topology: Buck, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7V ~ 20V
Supplier Device Package: 7-PDIP
Fault Protection: Over Load, Over Power, Over Temperature, Short Circuit
Voltage - Start Up: 9 V
Power (Watts): 15.5 W
на замовлення 2980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 413
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 7DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Duty Cycle: 66%, Frequency - Switching: 100kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Either, Topology: Buck, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 7V ~ 20V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Fault Protection: Over Load, Over Power, Over Temperature, Short Circuit, Voltage - Start Up: 9 V, Part Status: Active, Power (Watts): 15.5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1063AP100G NCP1063AP100G Виробник : ON Semiconductor ncp1060-d.pdf AC to DC Switching Converter Off-Line Switcher 7.2V 100kHz Tube 7-Pin PDIP
на замовлення 530 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 352
Мінімальне замовлення: 352
на замовлення 826 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NCP1063AP100G Виробник : ON Semiconductor ncp1060-d.pdf
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Duty Cycle: 66%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Either
Topology: Buck, Flyback
Voltage - Start Up: 9 V
Part Status: Active
Power (Watts): 15.5 W