Продукція > ONSEMI > NCP10671BD060R2G
NCP10671BD060R2G
NCP10671BD060R2G ONSEMI
2914131.pdf
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - NCP10671BD060R2G - AC/DC-WANDLER 3.7W, 60KHZ, -40 BIS 125°C
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Duty Cycle: 66%, Frequency - Switching: 60kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Either, Topology: Buck, Buck-Boost, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.7V ~ 20V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Voltage, Short Circuit, Voltage - Start Up: 9 V, Control Features: Soft Start, Power (Watts): 6.7 W.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
NCP10671BD060R2G NCP10671BD060R2G Виробник : ONSEMI 2914131.pdf Description: ONSEMI - NCP10671BD060R2G - AC/DC-WANDLER 3.7W, 60KHZ, -40 BIS 125°C
AC-Eingangsspannung, max.: 265
Nennleistung: 3.7
Betriebstemperatur, min.: -40
Bauform - AC/DC-Wandler: SOIC
Topologie: Buck, Buck-Boost, Flyback
Anzahl der Pins: 7
Produktpalette: -
AC-Eingangsspannung, min.: 85
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Duty Cycle: 66%
Frequency - Switching: 60kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Either
Topology: Buck, Buck-Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.7V ~ 20V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Voltage, Short Circuit
Voltage - Start Up: 9 V
Control Features: Soft Start
Power (Watts): 6.7 W
Мінімальне замовлення: 3
NCP10671BD060R2G Виробник : ON Semiconductor ncp10670-d.pdf
NCP10671BD060R2G NCP10671BD060R2G Виробник : ON Semiconductor ncp10670d.pdf AC to DC Switching Converter Off-Line Switcher/SMPS Controller 7.2V 66kHz T/R 7-Pin SOIC
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Duty Cycle: 66%
Frequency - Switching: 60kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Either
Voltage - Start Up: 9 V
Control Features: Soft Start
Power (Watts): 6.7 W