NCP1076BAP100G
NCP1076BAP100G ON Semiconductor
ncp1076ad.pdf
Виробник: ON Semiconductor
AC to DC Switching Converter Off-Line Switcher/SMPS Controller 6.9V 100kHz Tube 7-Pin PDIP
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Duty Cycle: 68%, Frequency - Switching: 100kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.5V ~ 20V, Supplier Device Package: 8-PDIP, Fault Protection: Current Limiting, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Voltage - Start Up: 8.4 V, Power (Watts): 31 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Duty Cycle: 68%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.5V ~ 20V
Supplier Device Package: 8-PDIP
Fault Protection: Current Limiting, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Voltage - Start Up: 8.4 V
Power (Watts): 31 W
на замовлення 1475 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 212
NCP1076BAP100G NCP1076BAP100G Виробник : ON Semiconductor ncp1076ad.pdf AC to DC Switching Converter Off-Line Switcher/SMPS Controller 6.9V 100kHz Tube 7-Pin PDIP
Мінімальне замовлення: 266
NCP1076BAP100G Виробник : ON Semiconductor ncp1076a-d.pdf
на замовлення 20 шт:
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Duty Cycle: 68%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Start Up: 8.4 V
Power (Watts): 31 W