Продукція > ONSEMI > NCP1077AAP065G
NCP1077AAP065G
NCP1077AAP065G onsemi
ncp1076a-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Duty Cycle: 68%
Frequency - Switching: 65kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.5V ~ 20V
Supplier Device Package: 7-PDIP
Fault Protection: Current Limiting, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Voltage - Start Up: 8.4 V
Power (Watts): 31 W
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 231
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Duty Cycle: 68%, Frequency - Switching: 65kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.5V ~ 20V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Fault Protection: Current Limiting, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Voltage - Start Up: 8.4 V, Part Status: Active, Power (Watts): 31 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1077AAP065G NCP1077AAP065G Виробник : ON Semiconductor ncp1076ad.pdf AC to DC Switching Converter Off-Line Switcher/SMPS Controller 6.9V 65kHz Tube 7-Pin PDIP
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 240
NCP1077AAP065G NCP1077AAP065G Виробник : ONSEMI 2290230.pdf Description: ONSEMI - NCP1077AAP065G - AC/DC-Flyback-Wandler, Offline-Schaltnetzteil, feste Frequenz, 85V AC bis 265V AC, 23W, DIP-7
tariffCode: 85423990
Schaltfrequenz: 65kHz
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennspannung Leistungsschalter: 700V
Maximale Nennleistung: 0
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Eingangsspannung, max.: 0
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 0
Anzahl der Pins: 7Pin(s)
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Nennstrom Leistungsschalter: -A
на замовлення 219 шт:
Мінімальне замовлення: 6
NCP1077AAP065G Виробник : ON Semiconductor ncp1076a-d.pdf
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Duty Cycle: 68%
Frequency - Switching: 65kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Start Up: 8.4 V
Part Status: Active
Power (Watts): 31 W