NCP1117DT12G
NCP1117DT12G ON Semiconductor
ncp1117-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 12V 1A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube
на замовлення 2639 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 12V 1A DPAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 mA, Voltage - Input (Max): 20V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DPAK, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Part Status: Obsolete, PSRR: 54dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції NCP1117DT12G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1117DT12G NCP1117DT12G Виробник : onsemi NCP1117_D-2307187.pdf LDO Voltage Regulators 12V 1A Positive
NCP1117DT12G Виробник : On Semiconductor NCP1117-D.pdf 12V 1A TO-252 DPak Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
NCP1117DT12G NCP1117DT12G Виробник : onsemi ncp1117-d.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 1A DPAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 mA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
Part Status: Obsolete
PSRR: 54dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA