NCP1117DT12RKG
NCP1117DT12RKG ON Semiconductor
ncp1117d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 12V 1A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
на замовлення 3928 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 893
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 12V 1A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 mA, Voltage - Input (Max): 20V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DPAK, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Part Status: Obsolete, PSRR: 54dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1117DT12RKG NCP1117DT12RKG Виробник : ON Semiconductor ncp1117d.pdf LDO Regulator Pos 12V 1A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 893
NCP1117DT12RKG NCP1117DT12RKG Виробник : onsemi NCP1117_D-2307187.pdf LDO Voltage Regulators 12V 1A Positive
NCP1117DT12RKG Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013670093-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP1117DT12RKG - LDO, FIXED, 12V, 1A, TO-252-3
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
NCP1117DT12RKG Виробник : ON Semiconductor ncp1117-d.pdf
на замовлення 31 шт:
NCP1117DT12RKG NCP1117DT12RKG Виробник : onsemi ncp1117-d.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 1A DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 mA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
Part Status: Obsolete
PSRR: 54dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA