Продукція > ONSEMI > NCP114AMX185TCG
NCP114AMX185TCG
NCP114AMX185TCG onsemi
ncp114-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 1.85V 300MA 4-UDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 95 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.85V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 75dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.33V @ 300mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 69000 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.85V 300MA 4-UDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 95 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.85V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 75dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.33V @ 300mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP114AMX185TCG NCP114AMX185TCG Виробник : ON Semiconductor ncp114-d.pdf LDO Regulator Pos 1.85V 0.3A 4-Pin UDFN EP T/R
Кількість Ціна
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
NCP114AMX185TCG NCP114AMX185TCG Виробник : onsemi ncp114-d.pdf Description: IC REG LINEAR 1.85V 300MA 4-UDFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 75dB (1kHz)
Мінімальне замовлення: 29
NCP114AMX185TCG NCP114AMX185TCG Виробник : onsemi ncp114-d.pdf LDO Voltage Regulators 300 MA CMOS LDO AD OPTION
Мінімальне замовлення: 29
на замовлення 56 шт:
на замовлення 356 шт: