NCP120AMX115TCG
NCP120AMX115TCG ON Semiconductor
ncp120-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 1.15V 0.15A 6-Pin XDFN EP T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP120AMX115TCG NCP120AMX115TCG Виробник : ON Semiconductor ncp120-d.pdf LDO Regulator Pos 1.15V 0.15A 6-Pin XDFN EP T/R
Кількість Ціна
NCP120AMX115TCG NCP120AMX115TCG Виробник : ON Semiconductor NCP120-D.PDF Description: IC REG LDO 1.15V 0.15A 6XDFN
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
NCP120AMX115TCG Виробник : ON Semiconductor NCP120-D.PDF
NCP120AMX115TCG NCP120AMX115TCG Виробник : ON Semiconductor NCP120_D-2316750.pdf LDO Voltage Regulators 150MA VLDO BIAS RAIL CMOS