NCP120BMX150TCG
NCP120BMX150TCG ON Semiconductor
ncp120-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 1.5V 0.15A 6-Pin XDFN EP T/R
на замовлення 57000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP120BMX150TCG NCP120BMX150TCG Виробник : ON Semiconductor ncp120-d.pdf LDO Regulator Pos 1.5V 0.15A 6-Pin XDFN EP T/R
Кількість Ціна
NCP120BMX150TCG NCP120BMX150TCG Виробник : ON Semiconductor NCP120_D-2316750.pdf LDO Voltage Regulators 150MA VLDO BIAS RAIL CMOS
NCP120BMX150TCG NCP120BMX150TCG Виробник : ON Semiconductor NCP120-D.PDF Description: IC REG LDO 1.5V 0.15A 6XDFN