Продукція > ONSEMI > NCP1216P133G
NCP1216P133G
NCP1216P133G onsemi
ncp1216-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 0°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 75%
Frequency - Switching: 133kHz
Internal Switch(s): No
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10V ~ 16V
Supplier Device Package: 7-PDIP
Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Short Circuit
Part Status: Active
на замовлення 10450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 567
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 0°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 75%, Frequency - Switching: 133kHz, Internal Switch(s): No, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10V ~ 16V, Supplier Device Package: 7-PDIP, Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Short Circuit, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85429000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
NCP1216P133G NCP1216P133G Виробник : ON Semiconductor ncp1216-d.pdf High Power AC to DC Converters
на замовлення 650 шт:
Мінімальне замовлення: 481
Мінімальне замовлення: 481
на замовлення 886 шт:
Мінімальне замовлення: 4
NCP1216P133G Виробник : ON Semiconductor ncp1216-d.pdf
на замовлення 293 шт:
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Duty Cycle: 75%
Frequency - Switching: 133kHz
Internal Switch(s): No
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback