Продукція > ONSEMI > NCP1234BD100R2G
NCP1234BD100R2G
NCP1234BD100R2G onsemi
ncp1234-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 80%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): No
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 9.5V ~ 28V
Supplier Device Package: 7-SOIC
Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature
Voltage - Start Up: 12 V
Part Status: Active
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 80%, Frequency - Switching: 100kHz, Internal Switch(s): No, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 9.5V ~ 28V, Supplier Device Package: 7-SOIC, Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Voltage - Start Up: 12 V, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1234BD100R2G NCP1234BD100R2G Виробник : ON Semiconductor ncp1234-d.pdf AC to DC Switching Converter Flyback 100kHz T/R 7-Pin SOIC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 393
Мінімальне замовлення: 393
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Duty Cycle: 80%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): No
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Start Up: 12 V
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
товару немає в наявності
NCP1234BD100R2G NCP1234BD100R2G Виробник : ONSEMI 2255364.pdf Description: ONSEMI - NCP1234BD100R2G - PWM-Controller, 28V Versorgungsspannung, 65/100kHz, 500mAout, SOIC-7
Bauform - Controller-IC: SOIC
Ausgangsstrom: 500
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
Ausgangsspannung: -
Frequenz: 65
Betriebstemperatur, min.: -40
Versorgungsspannung, min.: -
Eingangsspannung: -
Anzahl der Pins: 7
Produktpalette: -
Versorgungsspannung, max.: 28
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)