NCP1288BD65R2G
NCP1288BD65R2G ON Semiconductor
NCP1288_D-1812582.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Switching Controllers NODSS AUTOR SOCP 65KHZ
на замовлення 2378 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Duty Cycle: 80%, Frequency - Switching: 65kHz, Internal Switch(s): No, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.5V ~ 28V, Supplier Device Package: 7-SOIC, Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Voltage - Start Up: 16 V, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції NCP1288BD65R2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1288BD65R2G Виробник : ON Semiconductor ncp1288-d.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Duty Cycle: 80%
Frequency - Switching: 65kHz
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.5V ~ 28V
Supplier Device Package: 7-SOIC
Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Voltage - Start Up: 16 V
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Duty Cycle: 80%
Frequency - Switching: 65kHz
Topology: Flyback
Voltage - Start Up: 16 V