Продукція > ONSEMI > NCP1400ASN27T1G
NCP1400ASN27T1G
NCP1400ASN27T1G onsemi
ncp1400a-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG BOOST 2.7V 100MA 5TSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up
Current - Output: 100mA (Switch)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 180kHz
Voltage - Input (Max): 2.7V
Topology: Boost
Supplier Device Package: 5-TSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 0.8V
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.7V
на замовлення 16995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 699
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BOOST 2.7V 100MA 5TSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up, Current - Output: 100mA (Switch), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 180kHz, Voltage - Input (Max): 2.7V, Topology: Boost, Supplier Device Package: 5-TSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 0.8V, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.7V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP1400ASN27T1G NCP1400ASN27T1G Виробник : ON Semiconductor ncp1400a-d.pdf Conv DC-DC 0.2V to 6V Step Up Single-Out 2.7V 0.1A 5-Pin TSOP T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 971
Мінімальне замовлення: 971
NCP1400ASN27T1G Виробник : ON Semiconductor ncp1400a-d.pdf
на замовлення 64 шт:
NCP1400ASN27T1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013298995-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP1400ASN27T1G - DC / DC CONV, BOOST, 180KHZ, SOT-23-5
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 375 шт:
NCP1400ASN27T1G NCP1400ASN27T1G Виробник : onsemi ncp1400a-d.pdf Description: IC REG BOOST 2.7V 100MA 5TSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 180kHz
Voltage - Input (Max): 2.7V
Topology: Boost
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 0.8V
товару немає в наявності
NCP1400ASN27T1G NCP1400ASN27T1G Виробник : onsemi NCP1400A_D-1812584.pdf Switching Voltage Regulators 2.7V 100mA Boost PWM Fixed Frequency