Продукція > ONSEMI > NCP1568PDUHD60WGEVB
NCP1568PDUHD60WGEVB onsemi
NCP1568PDUHD60WGEVB_TEST_PROCEDURE.PDF
Виробник: onsemi
Description: EVAL BOARD FOR NCP1568
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 20V
Voltage - Input: 115VAC
Current - Output: 3A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Flyback
Utilized IC / Part: NCP1568
Main Purpose: AC/DC, Primary Side
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Power - Output: 60W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR NCP1568, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 20V, Voltage - Input: 115VAC, Current - Output: 3A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Flyback, Utilized IC / Part: NCP1568, Main Purpose: AC/DC, Primary Side, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Power - Output: 60W.