Продукція > ONSEMI > NCP160AFCT250T2G
NCP160AFCT250T2G
NCP160AFCT250T2G onsemi
ncp160-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 2.5V 250MA 4WLCSP
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators CSP LDO 250MA ACTIVE DIS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP160AFCT250T2G NCP160AFCT250T2G Виробник : ON Semiconductor NCP160_D-1812517.pdf LDO Voltage Regulators CSP LDO 250MA ACTIVE DIS
NCP160AFCT250T2G Виробник : ON Semiconductor NCP160-D.PDF ncp160-d.pdf
NCP160AFCT250T2G NCP160AFCT250T2G Виробник : ON Semiconductor NCP160-D.PDF Description: IC REG LDO 2.5V 0.25A 4WLCSP