Продукція > ONSEMI > NCP160BFCT514T2G
NCP160BFCT514T2G
NCP160BFCT514T2G onsemi
ncp160-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 5.14V 250MA 4WLCSP
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators CSP LDO 250MA NON-ACTIVE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP160BFCT514T2G NCP160BFCT514T2G Виробник : onsemi 5AACCA30149A969046BF79597893BC052A46EC301BA9B388F26F6B9686C93502.pdf LDO Voltage Regulators CSP LDO 250MA NON-ACTIVE
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
NCP160BFCT514T2G Виробник : ON Semiconductor NCP160-D.PDF ncp160-d.pdf
NCP160BFCT514T2G NCP160BFCT514T2G Виробник : ON Semiconductor NCP160-D.PDF Description: IC REG LDO 5.14V 0.25A 4WLCSP