Продукція > ONSEMI > NCP161AFCT450T2G
NCP161AFCT450T2G
NCP161AFCT450T2G onsemi
NCP161-D.PDF
Виробник: onsemi
LDO Voltage Regulators CSP LDO 450MA ACTIVE DIS
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LDO fixed voltage regulators, Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 4.5V; 450mA; WLCSP4; SMD, Type of integrated circuit: voltage regulator, Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear, Voltage drop: 0.21V, Output voltage: 4.5V, Output current: 0.45A, Case: WLCSP4, Mounting: SMD, Manufacturer series: NCP161, Operating temperature: -40...125°C, Tolerance: ±2%, Number of channels: 1, Input voltage: 1.9...5.5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP161AFCT450T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF
NCP161AFCT450T2G NCP161AFCT450T2G Виробник : ON Semiconductor ncp161-d.pdf LDO Regulator Pos 4.5V 0.45A 4-Pin WLCSP T/R
товару немає в наявності
NCP161AFCT450T2G NCP161AFCT450T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF Description: IC REG LDO 4.5V 0.45A 4WLCSP
товару немає в наявності
NCP161AFCT450T2G Виробник : ONSEMI NCP161-D.PDF Category: LDO fixed voltage regulators
Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 4.5V; 450mA; WLCSP4; SMD
Type of integrated circuit: voltage regulator
Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear
Voltage drop: 0.21V
Output voltage: 4.5V
Output current: 0.45A
Case: WLCSP4
Mounting: SMD
Manufacturer series: NCP161
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±2%