Технічний опис NCP161AMX285TBG onsemi
Description: ONSEMI - NCP161AMX285TBG - LDO, FIXED, 2.85V, 0.45A, -40 TO 125DEGC, tariffCode: 85423990, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NCP161AMX285TBG | Виробник : ON Semiconductor |
LDO Regulator Pos 2.85V 0.45A 4-Pin XDFN EP T/R |
на замовлення 57000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 54000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
LDO Voltage Regulators 450MA ACTIVE DISCHARGE |
Description: IC REG LINEAR 2.85V 450MA 4XDFN |