NCP161BFCS285T2G
NCP161BFCS285T2G ON Semiconductor
ncp161-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 2.85V 0.45A 4-Pin WLCSP T/R
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - NCP161BFCS285T2G - LDO, FIXED, 2.85V, 0.45A, -40 TO 125DEGC, tariffCode: 85423990, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP161BFCS285T2G NCP161BFCS285T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161_D-1551485.pdf LDO Voltage Regulators CSP LDO 450MA NON-ACTIVE
NCP161BFCS285T2G NCP161BFCS285T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF Description: IC REG LDO 2.85V 0.45A 4WLCSP
NCP161BFCS285T2G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0016754225-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP161BFCS285T2G - LDO, FIXED, 2.85V, 0.45A, -40 TO 125DEGC