NCP161BFCT185T2G
NCP161BFCT185T2G ON Semiconductor
NCP161_D-1551485.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Voltage Regulators CSP LDO 450MA NON-AC
на замовлення 7480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - NCP161BFCT185T2G - LDO, FIXED, 1.85V, 0.45A, WLCSP-4, tariffCode: 85423990, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP161BFCT185T2G NCP161BFCT185T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF Description: IC REG LINEAR 1.85V 450MA 4WLCSP
NCP161BFCT185T2G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0016754225-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP161BFCT185T2G - LDO, FIXED, 1.85V, 0.45A, WLCSP-4