Продукція > ONSEMI > NCP161BFCT514T2G
NCP161BFCT514T2G
NCP161BFCT514T2G onsemi
ncp161-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 5.14V 450MA 4WLCSP
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Category: LDO fixed voltage regulators, Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 5.14V; 450mA; WLCSP4; SMD, Type of integrated circuit: voltage regulator, Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear, Voltage drop: 0.185V, Output voltage: 5.14V, Output current: 0.45A, Case: WLCSP4, Mounting: SMD, Manufacturer series: NCP161, Operating temperature: -40...125°C, Tolerance: ±2%, Number of channels: 1, Input voltage: 1.9...5.5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
NCP161BFCT514T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF ncp161-d.pdf
NCP161BFCT514T2G NCP161BFCT514T2G Виробник : ON Semiconductor ncp161-d.pdf LDO Regulator Pos 5.14V 0.45A 4-Pin WLCSP T/R
товару немає в наявності
NCP161BFCT514T2G NCP161BFCT514T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF Description: IC REG LDO 5.14V 0.45A 4WLCSP
товару немає в наявності
NCP161BFCT514T2G NCP161BFCT514T2G Виробник : ON Semiconductor NCP161-D-466765.pdf LDO Voltage Regulators CSP LDO 450MA NON-ACTIVE
NCP161BFCT514T2G Виробник : ONSEMI NCP161-D.PDF ncp161-d.pdf Category: LDO fixed voltage regulators
Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 5.14V; 450mA; WLCSP4; SMD
Type of integrated circuit: voltage regulator
Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear
Voltage drop: 0.185V
Output voltage: 5.14V
Output current: 0.45A
Case: WLCSP4
Mounting: SMD
Manufacturer series: NCP161
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±2%