Продукція > ONSEMI > NCP161BMX285TBG
NCP161BMX285TBG
NCP161BMX285TBG onsemi
ncp161-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 2.85V 450MA 4XDFN
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - NCP161BMX285TBG - LDO, FIXED, 2.85V, 0.45A, -40 TO 125DEGC, tariffCode: 85423990, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP161BMX285TBG NCP161BMX285TBG Виробник : ON Semiconductor ncp161-d.pdf LDO Regulator Pos 2.85V 0.45A 4-Pin XDFN EP T/R
Кількість Ціна
NCP161BMX285TBG NCP161BMX285TBG Виробник : ON Semiconductor NCP161_D-1551485.pdf LDO Voltage Regulators 450MA NON-ACTIVE DISCHARGE
NCP161BMX285TBG Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0016754225-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP161BMX285TBG - LDO, FIXED, 2.85V, 0.45A, -40 TO 125DEGC
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
NCP161BMX285TBG Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF ncp161-d.pdf
NCP161BMX285TBG NCP161BMX285TBG Виробник : ON Semiconductor NCP161-D.PDF Description: IC REG LINEAR 2.85V 450MA 4XDFN
товару немає в наявності
NCP161BMX285TBG NCP161BMX285TBG Виробник : onsemi ncp161-d.pdf Description: IC REG LINEAR 2.85V 450MA 4XDFN