Продукція > ONSEMI > NCP163AFCT285T2G
NCP163AFCT285T2G
NCP163AFCT285T2G onsemi
ncp163-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LIN 2.85V 250MA 4-WLCSP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-XFBGA, WLCSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 250mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 20 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.64x0.64)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V
Control Features: Enable
PSRR: 91dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Soft Start
на замовлення 170000 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LIN 2.85V 250MA 4-WLCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-XFBGA, WLCSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 250mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 20 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.64x0.64), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V, Control Features: Enable, PSRR: 91dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz), Protection Features: Over Current, Over Temperature, Soft Start.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP163AFCT285T2G NCP163AFCT285T2G Виробник : ON Semiconductor ncp163-d.pdf LDO Regulator Pos 2.85V 0.25A 4-Pin WLCSP T/R
Кількість Ціна
NCP163AFCT285T2G NCP163AFCT285T2G Виробник : onsemi ncp163-d.pdf Description: IC REG LIN 2.85V 250MA 4-WLCSP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-XFBGA, WLCSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 250mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
NCP163AFCT285T2G NCP163AFCT285T2G Виробник : onsemi ncp163-d.pdf LDO Voltage Regulators CSP LDO 250 MA ULTRA-LOW NOISE AND HIGH PSRR ACTIVE DISCHARGE