Продукція > ON SEMICONDUCTOR > NCP163AFCT2925T2G
NCP163AFCT2925T2G
NCP163AFCT2925T2G ON Semiconductor
ncp163-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 2.925V 0.25A 4-Pin WLCSP T/R
на замовлення 52035 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IC REG LIN 2.925V 250MA 4WLCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-XFBGA, WLCSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 250mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 20 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.64x0.64), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.925V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 91dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz), Protection Features: Over Current, Over Temperature, Soft Start.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP163AFCT2925T2G NCP163AFCT2925T2G Виробник : onsemi ncp163-d.pdf LDO Voltage Regulators LDO Regulator, 250 mA, Ultra-High PSRR, Ultra-Low Noise 2.925 V, Active Discharge
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
NCP163AFCT2925T2G NCP163AFCT2925T2G Виробник : onsemi ncp163-d.pdf Description: IC REG LIN 2.925V 250MA 4WLCSP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-XFBGA, WLCSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 250mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 20 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.64x0.64)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.925V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 91dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)