NCP170AXV120T2G
NCP170AXV120T2G ON Semiconductor
ncp170-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 1.2V 0.15A 6-Pin SOT-563 T/R
на замовлення 224 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 91
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - NCP170AXV120T2G - LDO, FIXED, 1.2V, 0.15A, TO-563-6, tariffCode: 85423990, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP170AXV120T2G NCP170AXV120T2G Виробник : ON Semiconductor ncp170-d.pdf LDO Regulator Pos 1.2V 0.15A 6-Pin SOT-563 T/R
на замовлення 10190 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 1 шт:
NCP170AXV120T2G NCP170AXV120T2G Виробник : onsemi ncp170-d.pdf Description: IC REG LIN 1.2V 150MA SOT563-6
NCP170AXV120T2G NCP170AXV120T2G Виробник : onsemi NCP170_D-2316658.pdf LDO Voltage Regulators ULTRA-LOW IQ 150 MA CMOS LDO REGULATOR ACT DISCHARGE VOUT= 1.20V
на замовлення 567 шт:
на замовлення 224 шт:
NCP170AXV120T2G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0016754235-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP170AXV120T2G - LDO, FIXED, 1.2V, 0.15A, TO-563-6