NCP170AXV150T2G
NCP170AXV150T2G ON Semiconductor
ncp170-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 1.5V 0.15A 6-Pin SOT-563 T/R
на замовлення 66244 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - NCP170AXV150T2G - LDO, FIXED, 1.5V, 0.15A, -40 TO 85DEG C, tariffCode: 85423990, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP170AXV150T2G NCP170AXV150T2G Виробник : onsemi NCP170_D-2316658.pdf LDO Voltage Regulators ULTRA-LOW IQ 150 MA
NCP170AXV150T2G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0016754235-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP170AXV150T2G - LDO, FIXED, 1.5V, 0.15A, -40 TO 85DEG C
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
NCP170AXV150T2G NCP170AXV150T2G Виробник : ON Semiconductor NCP170-D.PDF Description: IC REG LDO 1.5V 0.15A 4XDFN