Продукція > ONSEMI > NCP170AXV300T2G
NCP170AXV300T2G
NCP170AXV300T2G onsemi
ncp170-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT-563
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-563, SOT-666
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 900 nA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-563
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
Control Features: Enable
PSRR: 47dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.26V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT-563, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-563, SOT-666, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 900 nA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-563, Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, Control Features: Enable, PSRR: 47dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.26V @ 150mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP170AXV300T2G NCP170AXV300T2G Виробник : onsemi ncp170-d.pdf Description: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT-563
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 47dB (1kHz)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
NCP170AXV300T2G NCP170AXV300T2G Виробник : onsemi 9589BC27F9DCDFAE800AB1D72286C4B9C291D2CA795363B4BA24B707772F2C52.pdf LDO Voltage Regulators LDO Regulator, 150 mA, Ultra-Low Iq SOT-563, 3.0V Auto Discharge
Мінімальне замовлення: 20
NCP170AXV300T2G NCP170AXV300T2G Виробник : ON Semiconductor NCP170_D-1522515.pdf LDO Voltage Regulators ULTRA-LOW IQ 150 MA CMOS LDO REGULATOR ACT DISCHARGE VOUT= 3.00V
NCP170AXV300T2G Виробник : ONN ncp170-d.pdf
NCP170AXV300T2G NCP170AXV300T2G Виробник : ON Semiconductor ncp170-d.pdf LDO Regulator Pos 3V 0.15A 6-Pin SOT-563 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності