Продукція > ONSEMI > NCP171A3MX170165TCG
NCP171A3MX170165TCG
NCP171A3MX170165TCG onsemi
NCP171-D.PDF
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 1.7V 80MA 4-XDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-XDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-XDFN (1.2x1.2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.7V
Control Features: Enable
PSRR: 65dB (1kHz)
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 420 µA
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.7V 80MA 4-XDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-XDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 80mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-XDFN (1.2x1.2), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.7V, Control Features: Enable, PSRR: 65dB (1kHz), Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 420 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP171A3MX170165TCG NCP171A3MX170165TCG Виробник : onsemi NCP171_D-2317109.pdf LDO Voltage Regulators LDO 80MA SLIQ WITH DUAL POWER MODE
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
NCP171A3MX170165TCG NCP171A3MX170165TCG Виробник : onsemi NCP171-D.PDF Description: IC REG LINEAR 1.7V 80MA 4-XDFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 65dB (1kHz)
Current - Supply (Max): 420 µA
Мінімальне замовлення: 3
NCP171A3MX170165TCG Виробник : ON Semiconductor NCP171_D-1602457.pdf LDO Voltage Regulators LDO Regulator, Ultra-Low 50nA Iq, with Dual Power Mode, 80mA Vout = 1.7 V @ Active mode, Vout = 1.65 V @ Low Power mode, with Active discharge