Продукція > ONSEMI > NCP4586DMU33TCG
NCP4586DMU33TCG
NCP4586DMU33TCG onsemi
NCP4586.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UDFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 58 µA
Voltage - Input (Max): 6.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 80dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.51V @ 150mA
Protection Features: Over Current
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 58 µA, Voltage - Input (Max): 6.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 80dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.51V @ 150mA, Protection Features: Over Current.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP4586DMU33TCG NCP4586DMU33TCG Виробник : ON Semiconductor NCP4586-D-114598.pdf LDO Voltage Regulators 150 MA LN LDO REG
NCP4586DMU33TCG Виробник : ONN NCP4586.pdf
NCP4586DMU33TCG NCP4586DMU33TCG Виробник : onsemi NCP4586.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 80dB (1kHz)