Продукція > ONSEMI > NCP4624DMU33TCG
NCP4624DMU33TCG
NCP4624DMU33TCG onsemi
NCP4624.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4UDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 3.7 µA
Voltage - Input (Max): 11V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 18dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 1.05V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Reverse Polarity
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4UDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 3.7 µA, Voltage - Input (Max): 11V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 18dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 1.05V @ 150mA, Protection Features: Over Current, Reverse Polarity.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP4624DMU33TCG NCP4624DMU33TCG Виробник : ON Semiconductor NCP4624_D-1812656.pdf LDO Voltage Regulators 11V INPUT 150MA LDO