Продукція > ONSEMI > NCP4625DSN12T1G
NCP4625DSN12T1G
NCP4625DSN12T1G onsemi
NCP4625.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 40 µA
Voltage - Input (Max): 10V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V
Control Features: Enable
PSRR: 70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 1.8V @ 300mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 21534 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 784
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 40 µA, Voltage - Input (Max): 10V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V, Control Features: Enable, PSRR: 70dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 1.8V @ 300mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP4625DSN12T1G NCP4625DSN12T1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013302252-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP4625DSN12T1G - LDO VOLT REG, 0.3A, 1.2V, SOT-23-5
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
NCP4625DSN12T1G Виробник : ONN NCP4625.pdf
NCP4625DSN12T1G NCP4625DSN12T1G Виробник : onsemi NCP4625.pdf Description: IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 10V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 70dB (1kHz)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 300mA
Voltage - Input (Max): 10V
PSRR: 70dB (1kHz)