Продукція > ONSEMI > NCP4682DMU28TCG
NCP4682DMU28TCG
NCP4682DMU28TCG onsemi
NCP4682%2C85.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4UDFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1.5 µA
Voltage - Input (Max): 5.25V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.8V
Control Features: Enable
PSRR: 30dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.32V @ 150mA
Protection Features: Over Current
на замовлення 13644 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4UDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 1.5 µA, Voltage - Input (Max): 5.25V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-UDFN (1.0x1.0), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.8V, Control Features: Enable, PSRR: 30dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.32V @ 150mA, Protection Features: Over Current.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP4682DMU28TCG NCP4682DMU28TCG Виробник : ON Semiconductor NCP4682-D-64340.pdf LDO Voltage Regulators 150 mA LDO Wide Voltage Input
NCP4682DMU28TCG Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013302189-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP4682DMU28TCG - LDO, FIXED, 2.8V, 0.15A, UDFN-4
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
NCP4682DMU28TCG Виробник : ONN NCP4682%2C85.pdf
NCP4682DMU28TCG NCP4682DMU28TCG Виробник : onsemi NCP4682%2C85.pdf Description: IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4UDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.25V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 30dB (1kHz)