NCP4688DMU12TCG
NCP4688DMU12TCG ON Semiconductor
NCP4688-D.PDF
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LDO 1.2V 0.15A 4UDFN
на замовлення 9929 шт:
Написати відгук
LDO Voltage Regulators LOW NOISE 150MA LDO REGUL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP4688DMU12TCG NCP4688DMU12TCG Виробник : ON Semiconductor NCP4688-D-57472.pdf LDO Voltage Regulators LOW NOISE 150MA LDO REGUL
NCP4688DMU12TCG NCP4688DMU12TCG Виробник : ON Semiconductor NCP4688-D.PDF Description: IC REG LDO 1.2V 0.15A 4UDFN
NCP4688DMU12TCG Виробник : ONN NCP4688-D.PDF