NCP502SQ35T2G ON Semiconductor
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Regulator Pos 3.5V 0.18A 5-Pin SC-88A T/R.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 21000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: IC REG LINEAR 3.5V 80MA SC88A |
на замовлення 2901 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
LDO Voltage Regulators ACMOS1 LDO REGULATOR |