Продукція > ONSEMI > NCP553SQ30T1G
NCP553SQ30T1G
NCP553SQ30T1G onsemi
ncp553-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 3V 80MA SC-82AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-82A, SOT-343
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SC-82AB
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
Voltage Dropout (Max): 1V @ 80mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 6 µA
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3V 80MA SC-82AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-82A, SOT-343, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 80mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 1 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SC-82AB, Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, Voltage Dropout (Max): 1V @ 80mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP553SQ30T1G NCP553SQ30T1G Виробник : onsemi ncp553-d.pdf LDO Voltage Regulators 3.0V 80mA CMOS w/Enable
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
NCP553SQ30T1G NCP553SQ30T1G Виробник : onsemi ncp553-d.pdf Description: IC REG LINEAR 3V 80MA SC-82AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1