NCP562SQ30T1G
NCP562SQ30T1G ON Semiconductor
ncp562-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LINEAR 3V 80MA SC82AB
на замовлення 29020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 3.0V 80mA CMOS w/Enable.
Інші пропозиції NCP562SQ30T1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP562SQ30T1G NCP562SQ30T1G Виробник : ON Semiconductor NCP562-D-48073.pdf LDO Voltage Regulators 3.0V 80mA CMOS w/Enable
NCP562SQ30T1G NCP562SQ30T1G Виробник : ON Semiconductor ncp562-d.pdf Description: IC REG LINEAR 3V 80MA SC82AB