Продукція > ONSEMI > NCP583XV31T2G
NCP583XV31T2G
NCP583XV31T2G onsemi
NCP583_Rev2016.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT563
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-563, SOT-666
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1.5 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-563
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.1V
Control Features: Enable
Part Status: Obsolete
Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 150mA
Protection Features: Over Current
на замовлення 11203 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT563, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-563, SOT-666, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 1.5 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-563, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.1V, Control Features: Enable, Part Status: Obsolete, Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 150mA, Protection Features: Over Current.
Інші пропозиції NCP583XV31T2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP583XV31T2G NCP583XV31T2G Виробник : ON Semiconductor NCP583-D-48282.pdf LDO Voltage Regulators 150mA 3.1V LDO RICOH
NCP583XV31T2G NCP583XV31T2G Виробник : ON Semiconductor ncp583-d.pdf LDO Regulator Pos 3.1V 0.15A 6-Pin SOT-563 T/R
товару немає в наявності
NCP583XV31T2G NCP583XV31T2G Виробник : onsemi NCP583_Rev2016.pdf Description: IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT563
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Obsolete