Продукція > NCP > NCP584HSN18T1G
NCP584HSN18T1G
NCP584_Rev14.pdf
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NCP584HSN18T1G
Description: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5.
Інші пропозиції NCP584HSN18T1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP584HSN18T1G Виробник : ON Semiconductor NCP584-D-60724.pdf LDO Voltage Regulators 1.8V 200mA Low Iq
NCP584HSN18T1G NCP584HSN18T1G Виробник : ON Semiconductor NCP584_Rev14.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
товару немає в наявності