NCP699SN15T1G
ncp699-d.pdf
Код товару: 132877
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NCP699SN15T1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP699SN15T1G NCP699SN15T1G Виробник : ONSEMI 194854.pdf Description: ONSEMI - NCP699SN15T1G - LDO-Festspannungsregler, 2.1V bis 6Vin, 690mV Dropout, 1,5V/300mAout, TSOP-5
Ausgang: Fest
Feste Ausgangsspannung, nom.: 1.5
Ausgangsstrom: 150
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
Einstellbare Ausgangsspannung, max.: -
Bauform - LDO-Regler: TSOP
Betriebstemperatur, min.: -40
Einstellbare Ausgangsspannung, min.: -
Eingangsspannung, max.: 6
Eingangsspannung, min.: 2.1
Anzahl der Pins: 5
Produktpalette: 1.5V 150mA LDO Voltage Regulators
Dropout-Spannung Vdo: 690
Betriebstemperatur, max.: 85
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 1 шт:
NCP699SN15T1G NCP699SN15T1G Виробник : onsemi ncp699-d.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP
NCP699SN15T1G NCP699SN15T1G Виробник : ON Semiconductor NCP699_D-2317254.pdf LDO Voltage Regulators CMOS LDO 150mA 1.5V