NCP700BMT25TBG
NCP700BMT25TBG ON Semiconductor
NCP700B-D.PDF
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LDO 2.5V 0.2A 6WDFN
на замовлення 39000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
NCP700BMT25TBG Виробник : ON Semiconductor NCP700B-D-56005.pdf LDO Voltage Regulators 200MA ULN RF LDO REG2.5V